KURUMSAL

Tecrübemizle geleceğe yatırım yapıyoruz. GAOK INVEST ABD merkezli, bünyesinde uluslarası şirketleri barındıran holding şirketidir. Bölgesel ve uluslararası şirket denetmele kurulları ve içra kurulları tarafından denetlenmektedir.

GAOK INVEST olarak amacımız, ABD pazarına odaklanarak mevcut uzun vadeli gayrimenkul portfömüzü genişletmek, yönetmek ve geliştirmektir. % 60 konut ve% 40 ticari gayrimenkul payla Almanya´da % 30 ve ABD'de  % 70 Portföy yapısında hedeflediğimiz oranlardır. Ana bölgelere yoğunlaşarak sürdürülebilir bir yükselme ön görüyor ve öz kaynak kârlılığı artışı elde etmek istiyoruz.

Güçlü portföyü ve mali yapısıyla sektörün dinamik şirketlerinden biri olan GAOK INVEST, dengeli portföy yapısıyla yatırımcılarına en uygun risk-getiri dengesini sağlama hedefine odaklıdır.

Nitelikli portföyü, güçlü özkaynakları ve fonlama imkanlarıyla yeni yatırımlarını kesintisiz hayata geçiren GAOK INVEST, büyüme ivmesini artırarak sektördeki konumunu ileri taşımayı hedeflemektedir.

Tüm bu donanımı ile GAOK INVEST; hedefleri doğrultusunda pazar dinamikleri, arz talep dengeleri, yeni gelişen bölgeler ve çekim merkezlerini takip etmekte, yatırım potansiyeline sahip metropollerde proje arayışlarını sürdürmektedir.